Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie skupia 103 Członków, którzy reprezentują cztery sektory z czego 21 stanowi sektor publiczny, 28 sektor gospodarczy, 28 sektor społeczny oraz 26 sektor mieszkaniec. Członkowie Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Izerskie posiadają kwalifikacje i doświadczenie w zakresie: prawa cywilnego i administracyjnego, ekonomii, ochrony środowiska, zarządzania zasobami ludzkimi, kulturoznawstwa, animacji kultury, rolnictwa. Struktura organów LGD zapewnia reprezentację różnych grup interesów, a co za tym idzie zrównoważony rozwój obszaru. Od daty powołania Stowarzyszenie rozszerzyło swój skład pozyskując nowych Członków, skład grupy jest różnorodny i reprezentatywny dla lokalnej społeczności. W jej skład wchodzą kobiety i mężczyźni, osoby 50+, seniorzy, osoby młode do 35 lat, przedsiębiorcy i rolnicy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz mieszkańcy. Dostęp do udziału w partnerstwie zawsze był i pozostaje otwarty.
SEKTOR PUBLICZNY |
|
1. |
GMINA LUBAŃ |
2. |
GMINA ZGORZELEC |
3. |
MIASTO I GMINA WLEŃ |
4. |
MIASTO I GMINA LWÓWEK ŚLĄSKI |
5. |
MISTO I GMINA MIRSK |
6. |
MIASTO I GMINA LEŚNA |
7. |
MIASTO I GMINA OLSZYNA |
8. |
GMINA STARA KAMIENICA |
9. |
GMINA PLATERÓWKA |
10. |
GMINA SULIKÓW |
11. |
MIASTO I GMINA NOWOGRODZIEC |
12. |
MIASTO I GMINA LUBOMIERZ |
13. |
MIASTO I GMINA GRYFÓW ŚLĄSKI |
14. |
GMINA WARTA BOLESŁAWIECKA |
15. |
GMINA SIEKIERCZYN |
16. |
MIASTO ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
17. |
GMINA JEŻÓW SUDECKI |
18. |
MIASTO ZAWIDÓW |
19. |
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W LUBANIU |
SEKTOR SPOŁECZNY |
|
1 |
STOWARZYSZENIE "INTEGRACJA I PRZYSZŁOŚĆ" SOŁECTW WYKROTY I ZAGAJNIK |
2 |
STOWARZYSZANIE "WARTA BOLESŁAWIECKA - WARTO" |
3 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY „JEŻÓW SUDECKI” |
4 |
LUDOWY KLUB SPORTOWY "LOTNIK" JEŻÓW SUDECKI |
5 |
STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ OLSZYNY |
6 |
STOWARZYSZENIE ROZWOJU HENRYKOWA LUBAŃSKIEGO |
7 |
STOWARZYSZANIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB JEŹDZIECKI "JEDENASTKA IZERSKA" |
8 |
GRUPA NIEFORMALNA EKOMUZEUM ADAM SPOLNIK |
9 |
FUNDACJA WSPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH PROBUS |
10 |
FUNDACJA SPOŁECZNA ŁUŻYCE |
11 |
TKKF OGNISKO KWISA |
12. |
FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ ŚWIERADÓW-CZERNIAWA |
13 |
FUNDACJA "PARTNERSTWO IZERSKIE BOGACTWEM TRÓJGRANICZA |
14 |
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ GMINNY W SIEKIERCZYNIE |
15 |
KLUB SPORTOWY LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY ORZEŁ PLATERÓWKA |
16 |
STOWARZYSZENIE "KLASZTOR LUBOMIERZ" |
17 |
STOWARZYSZENIE NOWOCZESNA WIEŚ |
18 |
STOWARZYSZENIE ,,MALTANOWO” |
19 |
STOWARZYSZENIE ,,SREBRNA DOLNIA” |
20 |
TOWARZYSTWO KULTURALNE "PODGÓRZANIE" |
21 |
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PILCHOWICACH |
22 |
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA |
23 |
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNYCH I KULTURY LUDOWEJ "KAPELA POGRANICZE" |
24 |
STOWARZYSZENIE SPYTKÓW BEZ GRANIC |
25 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZAPASÓW W JERZMANKACH |
26 |
STOWARZYSZANIE POŁUDNIOWO-ZACHODNIE FORUM SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO „POGRANICZE” |
27 |
STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA WIEDZY O EKOLOGII I ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ „ŚWIERDÓW ZDRÓJ” |
28 | STOWARZYSZENIE ROZWOJU PROSZÓWKI |
MIESZKANIEC |
|
1 |
JANINA SZYMKIEWICZ |
2 |
MAREK JURCZENKO |
3 |
EWA JACZENIA |
4 |
AGNIESZKA CHROŁ |
5 |
BOŻENA MULIK |
6 |
RYSZARD LESZCZYŃSKI |
7 |
MONIKA KWAŚNIAK |
8 |
MARCIN ROGACKI |
9 |
TADEUSZ DEPTUŁA |
10 |
MARCIN SASAK |
11 |
URSZULA BOBER |
12 |
DOROTA MAREK |
13 |
BOGDAN MOŚCICIKI |
14 |
ANETA TARKA |
15 |
ANETA KRAWCZYK-SKIBA |
16 |
BARBARA PASIAK |
17 |
WOJCIECH PAJĄK |
18 |
ANNA MICHALKIEWICZ |
19 |
JOANNA KUCZERAWY |
20 |
RAFAŁ JASIUL |
21 |
KRZYSZTOF MALCZYK |
22 |
TERESA FIERKOWICZ |
23 |
STANISŁAW FIERKOWICZ |
24 |
TERESA HAUZER |
25 |
AGNIESZKA BIEŃKOWSKA |
26 |
AGATA WOLAK |
SEKTOR GOSPODARCZY
|
|
1 |
KAMAX KATARZYNA MAKSYMCZUK |
2 |
FIRMA USŁUGOWA „ZEBO” BOŻENA ZATCHIEJ |
3 |
RAFAŁ DYJUR BIURO RACHUNKOWE |
4 |
ZUOK „IZERY” SP. Z O.O. |
5 |
BARTOSZ ŁASICA |
6 |
P.P.H.U. "WIP" - WITOLD PŁOŃSKI |
7 |
GOSPODARSTWO ROLNE WITOLD MALISZEWSKI |
8 |
MOBILE COMPUTERS GRZEGORZ BIELAK |
9 |
PRZEDSIĘBIORSTWO FENIKS DANIEL WOŹNIAK |
10 |
ZAKŁAD PRZEWIJANIA SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH ZBIGNIEW SZKRABKO |
11 |
ELŻBIETA ZACHARSKA-TOMASZEWSKA |
12 |
GOSPODARSTWO ROLNE BARANEK TADEUSZ |
13 |
P. H. U. POL-RID ROBERT ZAWADZKI |
14 |
SMAK TRADYCJA DOLNEGO ŚLĄSKA TOMASZ KICUŁA |
15 |
GOŚCINIEC U BUCKICH |
16 |
WYTWARZANIE RĘKODZIEŁA LUDOWE I ARTYSTYCZNEGO ANNA CZAJA – SOBIERAJ |
17 |
FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWA "JOS" IMPORT-EXPORT GRZESZCZYSZYN JÓZEF |
18 |
PAŁAC ŁAGÓW |
19 |
DRIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
20 |
KOBYLAŃSKA RENATA "MINI-MAX" |
21 |
FUNDACJA PROPAGANDY SZTUKI |
22 |
ZAKŁAD SZYBOWCOWY "JEŻÓW" HENRYK MYNARSKI |
23 |
RUTYNA JÓZEF PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE " RUTPOL" |
24 |
PRODUKCJA URZĄDZEŃ ROZDZIELCZYCH I STEROWNICZYCH „PURIS” MACIEJ ZIENTEK |
25 |
QUER AGNIESZKA KOLUDO-SOBIERAŃSKA |
26 |
ZBIGNIEW PUCHALSKI IZERSKIE CENTRUM BHP |
27 |
FUNDACJA „OPTIMO MODO” |
28 |
BORUCKI STANISŁAW, USŁUGI TRANSPORTOWE |
29 |
MICHAŁ JABŁOŃSKI |
30 |
PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ KUŹNIAR |
|
Pliki do pobrania:
- 1. Deklaracja lgd.doc 47.5KB (dodano 13-06-2016)